10.03.2015 11:33

Malí velcí stavitelé a architekti Šluknovského výběžku

Celkem ze sedmnácti škol mateřských, speciálních a základních nám poslali učitelé fotografie staveb a kresby domů svých žáků.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogralerii.

 

 

Malí velcí stavitelé a architekti Šluknovského výběžku – účastníci projektu

 

STAVBY

 

Jonáš Konšel, Varnsdorf, 2. třída

 

MŠ Stonožka, T. G. Masaryka, Varnsdorf - Budova mateřské školy

 

MŠ Čtyřlístek, Nezvalova, Varnsdorf

 

MŠ Jeřabinka, Seifertova 2471, Varnsdorf

Jakub Kavka a Vojtěch Pečenka z 1. třídy - Nadzemní garáž

Lukášek a Mareček  z 2. třídy

 

MŠ Klíček, Horní Podluží - Hrad a podhradí

 

ZŠ Pastelka, Jiříkovská 962/49, Rumburk, 2. třída - Hrad s příběhem

 

ZŠ a MŠ Rybniště

Daniel Hocko (5. ročník), František Kalina (3. ročník), Veronika Ševčíková (1. ročník), Leona Krajzingerová (3. ročník), Simona Bartoňová (5. ročník),

M. Hamerský (1. ročník) a V. Fišer (2. ročník)

 

MŠ Filipovská 686, odloučené pracoviště Hradecká, Jiříkov - Model nové mateřské školy

 

MŠ Svojsíkova 355, Šluknov - Hrad

Anežka Musilová, Klárka Justová, Adélka Laštůvková, Davídek Zadina, Sofinka Pytlounová, Verunka Nováková, Verunka Štěpánková, Sabinka Lindenbergová, Terezka Němcová, Terezka Hlávková, Miluška Hlávková, Míša Steránko, Linduška Bergholz a Emmička Postlerová

 

MŠ Slunečnice Jiříkov - Hrad pro plyšové kamarády

 

Speciální ZŠ a MŠ Varnsdorf, T. G. Masaryka

Šárka Šidelková,Jana Stankovičová, 3.třída - Pohádkový hrad

 

MŠ Sukova, Rumburk - Hrad pro plyšové kamarády

 

MŠ Žižkova 1032, Šluknov

Karolína Barcalová a Leontýna Skopalová, třída Koťátka

 

Speciální ZŠ Šluknov, 4. a 5. třída

 

Speciální ZŠ Šluknov, školní družina

 

ZŠ a MŠ Bratislavská, Varnsdorf

1. a, kolektiv - Avatarské obydlí

5. a, kolektiv - Domečky z krabičky

kreativní kroužek, kolektiv - Duhový hrad

5. a, kolektiv - Kouzelná vesnice

4. a - Městečko jako na dlani

 

ZŠ a Praktická škola G. Pelechové, Dolní Poustevna

Jiří Brož, 4. ročník ZŠ praktická - Náměstí s fontánkou

Daniel Kreibich, 4. ročník ZŠ, Nikola Krásná, 4. ročník ZŠ praktická a Daniel Červeň, 5. ročník ZŠ praktická - Náměstí s vodopádem

Zdeněk Figura, 6. ročník ZŠ praktická - Náměstí

Daniel Červeň, 5. ročník ZŠ praktická - Rozhledna

Vojtěch Kijonka, 2. ročník ZŠ a Radek Vávra, 5. ročník ZŠ - Silnice ve městě

Dominika Proszewská, 10. ročník ZŠ speciální - Smutná ulice

Zdeněk Figura, 6. ročník ZŠ praktická a Jiří Brož, 4. ročník ZŠ praktická - Vysílač

 

 

ARCHITEKTONICKÉ NÁVRHY - KRESBY

 

Speciální ZŠ a MŠ Varnsdorf, T. G. Masaryka

Dušan Červeňák, 7. třída - Vila Dušanova

Vanesa Ferencová, 8. třída - Dům na náměstí

Lenka Danková, 9. třída - Dům snů

Milan Šidelka, 7. třída - Milanův domov

Marie Gáborová, 6. třída - Můj vysněný dům

—————

Zpět


Kontakt

Oblastní muzeum v Děčíně POBOČKA VARNSDORF

Legií 2574
Varnsdorf
407 47


Tel. +420 723 206 107
Tel. +420 412 334 107